Blog

18-07-2017 Media

Fixly do usług

Nowy serwis w Grupie OLX

Fixly to serwis, który łączy zlecających z wykonawcami ponad 700 różnych usług - od pomocy przy domowych naprawach i przeprowadzkach, poprzez projektowanie stron internetowych, wyprowadzanie psów, sesje zdjęciowe czy porady prawne.

W sieci dostępne są tysiące ogłoszeń dotyczących różnych usług, ale znalezienie takiej osoby, która oferuje rozsądną stawkę, ma akurat wolny termin i dobre opinie klientów może potrwać parę godzin. Fixly skraca te poszukiwania do kilku kliknięć.

Użytkownik wybiera rodzaj usługi, odpowiada na kilka pytań pomocniczych, a potem otrzymuje pięć ofert od fachowców gotowych rozwiązać jego problem. Wybiera najlepszą z nich, a po wykonaniu usługi wystawia ocenę. Serwis kojarzy ze sobą poszukujących i usługodawców w dwunastu kategoriach: Budowa domu, Remont, Projektowanie, Meble i zabudowa, Ogród, Malarz, Hydraulik, Elektryk, Montaż i naprawa, Złota rączka, Sprzątanie oraz Usługi prawne i administracyjne. Każdy z usługodawców może stworzyć swój profil w serwisie, promować swoje usługi, a dzięki zasięgom serwisu dotrzeć do milionów potencjalnych klientów.

Fixly wraz z najpopularniejszymi w Polsce serwisami ogłoszeniowymi OLX, OTOMOTO i Otodom tworzy Grupę OLX. W maju serwisy te odwiedziło łącznie ponad 16 milionów użytkowników (real users) i zamieszczono w nich ponad 15 milionów ogłoszeń.

Dostępna jest już aplikacja Fixly na telefony z Androidem oraz na telefony z systemem iOS.