Reklama direct

Reklama direct

Skuteczne kampanie internetowe.

Direct to zespół specjalistów w swoich branżach. Zespół, który wykorzystując zasięgi serwisów Grupy OLX oraz wiedzę o intencjach zakupowych użytkowników realizuje efektywnie kampanie reklamowe dla swoich Klientów.

Mamy wiedzę i doświadczenie, aby pomóc naszym partnerom biznesowym osiągać ich wysokie cele -naszych hasłem jest „Szukanie sposobu, a nie wymówki”.

Formaty sprzedawane w Directcie to nie tylko formaty, ale bardzo często wyłączność reklamowa na stronie. Unikamy szumu informacyjnego, osiągamy wysokie CTR, a przekaz trafia bezpośrednio do Użytkownika.

Dlaczego warto ?

  • Dostęp do formatów premium (również na wyłączność).
  • CTRy nawet powyżej 6%!
  • Zasięg OLX: 14,5 mln UU/msc.
  • Możliwość organizowania akcji specjalnych.
  • 1st Party Data i intencje zakupowe (segmenty, użytkownicy).

Model zakupu

Dostępne są różne modele emisji reklamy display: CPM (opłata za 1000 emisji), tzw. flat fee, czyli stała opłata za czas obecności reklamy na stronie w dwóch wariantach: cały dzień lub pół dnia.

Formaty reklamowe

Poza standardowymi formatami, nasze reklamy mogą zawierać szereg dodatkowych funkcjonalności, takich jak wbudowane video czy elementy rich media. Na specjalne życznie Klientów oferujemy również tzw. akcje specjalne, czyli emisję formatów ingerujących w budowę strony, przygotowywanych według indywidualnych potrzeb Klientów. Z pełną listą naszych formatów zapoznaj się tutaj.

Segmenty Użytkowników

To co najcenniejsze na serwisach Grupy OLX, to nasze własne dane o Użytkownikach. Dzięki dobrze przygotowanym segmentom, każdy Klient ma możliwość na dotarcie do atrakcyjnej, unikalnej grupy docelowej.

Ważne: Naszych danych nie kupisz w żadnym DPM. Chronimy dane o naszych użytkownikach dlatego nie udostępniamy ich bez naszych powierzchni reklamowych.