Blog

25-10-2018 Imprezy

Podsumowanie OCT’18 – najważniejsze wydarzenia Biura Reklamy

W październiku wzięliśmy udział w kilku dużych imprezach i wydarzeniach. Oto krótkie podsumowanie:

3 - 6 października  Publisher Dig Up Lizbona

Na początku października zostaliśmy zaproszeni do Lizbony na 3 dniowy event #DiG, którego głównym celem był zapoznanie się największych Wydawców z całego Świata z ponad 120 dużymi i małymi startupami (łącznie ponad 400 osób!). Obok nas pojawili się tacy wydawcy jak Le Figaro, SKY, Eurosport, Hola!, TV5Monde, Marie Claire, El Espanol, Rzeczpospolita, The Ekonomist oraz wielu innych. Podczas warsztatów i wykładów była okazja, aby poznać nowe rozwiązania m. in w zakresie ad block’ów, viewability, video czy header bidding. W kuluarach można było porozmawiać o światowych trendach w reklamie, problemach oraz wyzwaniach na kolejny rok.

17-19 października 8. Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach

OLX, to już nie tylko sprzedaż sąsiedzka. Budujemy świadomość naszego partnerstwa w biznesie! W połowie miesiąca mieliśmy przyjemność uczestniczyć w 8. Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach. Wydarzenie rozpoczęła debata, w której brał udział między innymi premier Jerzy Buzek – opowiadał o sprzedaży i funkcjonowaniu przedsiębiorstwa w internecie. To właśnie możliwości jakie daje internet były głównym tematem pozostałych prelekcji. Na gości czekała reprezentacja Biuro Relamy OLX oraz OLX Praca. Wśród wystawców, oprócz Grupy OLX, pojawiły się marki, takie jak Ikea, Lloyd, Mokate, Skoda, Google, Microsoft, PeKaO, Dziennik Zachodni, My Company, Tauron. Wszyscy liczyliśmy na nawiązanie współpracy z firmami z sektora MŚP.

17 października Absolvent Talent Days w Warszawie

Praca, praktyki, a może staż? Absolvent Talent Days dają tysiące możliwości zawodowych. To właśnie tutaj można było odnaleźć swój pomysł na początek ścieżki kariery. OLX Group również zachęcało do rozwoju zawodowego wewnątrz firmy. Mamy o czym opowiadać ponieważ wielu pracowników po ukończonym stażu znalazło zatrudnienie w naszej firmie – w Biurze Reklamy również.  

17- 18 października spotkanie AdForm Publisher Summit w Wilnie

Firma AdForm po raz drugi zaprosiła nas do swojej centrali, na coroczne spotkanie polskich wydawców w Wilnie. Była to doskonała okazja, aby posłuchać o nowych wdrożeniach, rozwoju produktu (SSP, DSP, DMP) oraz o najważniejszych planach na przyszłość. Wydarzenie tym cenniejsze, że w gronie największych wydawców w naszym kraju.